Domy pasywne

Domy pasywne to przedmiot naszej pasji i specjalizacji, to dla nas możliwość realizowania projektów „na miarę naszych czasów”. To nie tylko nowoczesny standard – to styl życia!

To idea. Idea na niższe rachunki i czystsze środowisko – budynki wznoszone w tym standardzie poprzez zastosowane rozwiązania charakteryzują się znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na energię cieplną niż w znanym nam dotychczas budownictwie tradycyjnym. Jest ono niższe blisko 10 razy! W parze z mniejszym zapotrzebowaniem na energię idzie bardzo niska emisyjność takich budynków. Spraw aby Twoi sąsiedzi mogli pozazdrościć Ci Twojego Domu Pasywnego. Dzięki temu wspólnie spowodujecie, że tak popularny dziś SMOG odejdzie do lamusa.

To technologia. Technologia stosowana w domach pasywnych zapewnia skuteczną pomoc w utrzymaniu ciepła w naszych czterech ścianach. To te przysłowiowe zewnętrzne „cztery ściany” charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi stanowią w dużej mierze o klasie energetycznej naszego budynku.

To pomysł na życie za pan brat z ekologią. Oprócz dobrze zaprojektowanych, dobranych i wykonanych przegród to systemy ogrzewania, chłodzenia czy wentylacji zapewniają odpowiedni mikroklimat w Twoim Domu Pasywnym. Poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (słoneczne, geotermalne) możesz żyć w zupełnej zgodzie z przyrodą i to właśnie z niej czerpać to co dla Ciebie najlepsze przy jednoczesnym niespotykanym do tej pory komforcie.

Pamiętaj! Budując dom pasywny należy liczyć się z większymi kosztami inwestycji, natomiast późniejsze koszty eksploatacji zbilansują wydatki aby następnie zacząć przynosić wymierne korzyści. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z nami i wspólnie zrealizujmy Twój wymarzony Dom Pasywny.

Oferujemy wykonanie:

  • Projektu Twojego Domu Pasywnego przez naszych architektów
  • Wyszukanie odpowiedniego gruntu pod inwestycję
  • Bezpłatną konsultację oraz kalkulację kosztów realizacji
  • Przejście przez proces realizacji inwestycji w niespotykanych na rodzimym rynku niebywale komfortowych, bezstresowych warunkach – dzięki nam budowa Twojego Domu Pasywnego stanie się wspaniałą, niezapomnianą przygodą.

Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania, a także kompletnie działający organizm – nasz pokazowy Dom Pasywny możesz obejrzeć w Nałęczowie (woj. lubelskie). My nie oferujemy rozwiązań, które dobrze wyglądają jedynie w tabelach czy na obrazkach. Oferujemy coś więcej – rozwiązania które na co dzień testujemy na własnej skórze i które z czystym sumieniem możemy polecić Tobie i Twoim bliskim.

Kontakt z nami

partnerzy