Energooszczędne domki wypoczynkowe

Ośrodki wypoczynkowe złożone z kilku czy kilkunastu domków energooszczędnych o ciekawej bryle, naszpikowanych nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, to niewątpliwie nasz konik. Prócz faktu, że po prostu lubimy tego typu realizacje, naszym niewątpliwym atutem jest to, że budujemy w standardzie energooszczędnym na miarę naszych czasów, a jednocześnie od ponad 4 lat prowadzimy jedno z najpopularniejszych tego typu miejsc w Polsce – Apartamenty W DRZEWACH. To sprawia, że jak nikt inny na rynku jesteśmy w stanie Państwu doradzić, podpowiedzieć, a także  zastosować rozwiązania, do których sami doszliśmy po latach naszych doświadczeń zdobytych podczas codziennego użytkowania tego typu obiektu.

Nasze domki od często występujących na rynku domków letniskowych dzieli przysłowiowa przepaść. Dzięki najwyższej jakości materiałom przygotowane są do tego, żeby działać nawet najcięższych mrozach, zapewniając użytkownikom niebywały komfort i najwyższą jakość warunków panujących we wnętrzu.

Dodatkowo mając bogate zaplecze i wiedzę w dziedzinie turystyki, nie tylko powiemy Państwu jak zbudować, czego unikać, a w co zainwestować, ale także wypowiemy się rzetelnie na temat planowanej lokalizacji inwestycji i ogólnego konceptu na prowadzenie tego typu działalności.

Pomożemy stworzyć plan zagospodarowania Państwa działki, wesprzemy w tworzeniu koncepcji brył, stworzymy projekt architektoniczny. W konsekwencji  wybudujemy Państwa ośrodek z nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych materiałów, z należną budownictwu energooszczędnemu czy pasywnemu dbałością o szczegóły. Całość wykonamy tak, aby powstały kompleks był przyjazny nie tylko wypoczywającemu tam turyście, ale także ponoszącemu koszty utrzymania inwestorowi.  To dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu Państwa ośrodek będzie działał tak, że odwiedzający turyści będą swoimi opiniami generowali kolejne rezerwacje, a tak ważne w przemyśle hotelarskim współczynniki obłożenia poszybują w górę.

Kontakt z nami

partnerzy